Na temelju članka 32. Statuta Klinike za psihijatriju Vrapče i nakon provedenog postupka oglašavanja od 09. do 17. listopada 2023. godine u biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba u Zagrebu i na web stranici Klinike za psihijatriju Vrapče, donosim sljedeću

O D L U K U

o izboru kandidata za obavljanje poslova tajnika Zavoda za psihijatrijska istraživanja

1. Za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme izabire se:  Dijana Drvar, mag.admin.publ.

1. Ponude slijedećih kandidata nisu prihvaćene:
E B      I L        M R
Z Č      S M        A S
N G      A M Š      M Š
M G      A M P      A Š
K H      I P        A Š
S J      V P        M V
V K      I L        I Š S
A K      T R        M Ž

Obrazloženje

Dana 09. listopada 2023. godine objavljen je natječaj u biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba u Zagrebu i na web stranici Klinike za prijam radnika na radno mjesto tajnik Zavoda za psihijatrijska istraživanja u Klinici za psihijatriju Vrapče, na neodređeno vrijeme, uz uvjet probnog rada u trajanju od šest mjeseci.

Na razgovor nisu se odazvali: E B, S J, A M Š, A S, M Š, A Š, M V i M Ž.

Uvjete ne ispunjava: S M.

Temeljem provedenih razgovora s kandidatima i pregleda dostavljene dokumentacije, Povjerenstvo je jednoglasno utvrdilo da je kandidatkinja iz točke I. izreke ove Odluke najkompetentnija za prijam u radni odnos na radno mjesto tajnik Zavoda za psihijatrijska istraživanja.

Stoga je Povjerenstvo jednoglasno predložilo da se za prijam u radni odnos po provedenom natječaju izabere ista ta kandidatkinja.

Temeljem iznijetog, donosim odluku kao u izreci.

Ravnateljica Bolnice
prof.prim.dr.sc. Petrana Brečić, dr.med.

Uputa o pravnom lijeku:

Protiv ove Odluke nezadovoljni kandidat može podnijeti prigovor ravnateljici Bolnice, pisanim putem, na adresu Bolnička cesta 32, 10090 Zagreb, u roku od 8 dana od objave Odluke.