Na temelju provedenog postupka oglašavanja od 09. do 19. veljače 2024. godine u biltenu Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Područna služba u Zagrebu, i na web stranici Klinike za psihijatriju Vrapče donosim sljedeću

O D L U K U

o izboru kandidata za obavljanje poslova psiholog

1. Za prijam u radni odnos na neodređeno vrijeme izabire se: Monika Bašić

1. Ponude slijedećih kandidata nisu prihvaćene:
IA

LP
VR

Obrazloženje

Dana 09. veljače 2024. godine objavljen je natječaj za prijam radnika na radno mjesto psihologa u Klinici za psihijatriju Vrapče, na neodređeno vrijeme, uz uvjet probnog rada u trajanju od šest mjeseci.

Temeljem provedenih razgovora s kandidatima i pregleda dostavljene dokumentacije, Povjerenstvo je jednoglasno utvrdilo da je kandidat iz točke I. izreke ove Odluke najkompetentniji za prijem u radni odnos na radno mjesto psihologa. Stoga je Povjerenstvo jednoglasno predložilo da se za prijam u radni odnos po provedenom natječaju izabere isti taj kandidat.

Temeljem iznijetog, donosim odluku kao u izreci.

Uputa o pravnom lijeku:

Protiv ove Odluke nezadovoljni kandidat može podnijeti prigovor ravnateljici Bolnice, pisanim putem, na adresu Bolnička cesta 32, 10090 Zagreb, u roku od 8 dana od objave Odluke.