Danas se na osobit način prisjećamo našeg dragog ravnatelja, profesora i učitelja Vlade Jukića, čovjeka velike energije, prepoznatljive riječi i neiscrpne dobrote koji je prije četiri godine izgubio bitku s teškom bolešću. Profesor Jukić najveći i najvažniji dio svog profesionalnog puta proveo je na čelu naše bolnice, transformirajući je sadržajno,organizacijski i infrastrukturno u suvremenu psihijatrijsku ustanovu 21. stoljeća, prostor poželjan za liječenje i rad. Neumoran rad i vizionarstvo, borba za prava psihičkih bolesnika, prepoznatljiv društveni angažman, a nadasve ljubav koju je gajio prema svojoj struci, bolesnicima i kolegama, obilježila su njegovu karijeru i život te ga promovirala u jednu od najznačajnijih ličnosti u povijesti naše bolnice i hrvatske psihijatrije.

Uz sjetu, s osjećajem dubokog poštovanja, ponosa i zahvalnosti.

Uprava i djelatnici Klinike za psihijatriju